رازهای پنهان سئو


سئو
در هر کار ی گاهی از مباحث وجود دارد که در نگاه اول در ارزیابی اولیه دیده نمی شود و این در حالی است در نظر گرفتن آن موارد سبب پیشرفت چشم گیری در کار مورد نظر می گردد در مبحث seo سایت ( سئو ) هم جزئیات مختلف ی وجود دارد که در نگاه اول تحلیل نمی شود به همین دلیل به آن رازهای پنهان سئو گفته می شود.

در ذیل به گاهی از رازهای پنهان سئو ( seo سایت) اشاره می نماییم :


1)طراحی و Responsive نمودن قالب وبسایت ها برای تلفن همراه ، تبلت و … یکی از بزرگترین موارد ی است که می بایست در سئو سال 2016 به آن زیاد توجه نمود به گونه ای که به جرات می توان بیان نمود که یکی از رازهای پنهان seo در سال 2016 رعایت نمودن طراحی responsive در سایت ها است .
2) محتوی و مهندسی محتوی به نحو مطلوب دومین موردی است که در رازهای پنهان سئودر سال 2016 بیان شد ایجاد نمودن محتوی مطلوب به قدری مهم تلقی می گردد که در صورت رعایت ننمودن آن نه تنها نمی توان شاهد بیشتر شدن رتبه بود بلکه افت رتبه را نیز همراه دارد پس رعایت نمودن موارد ی نظیر ایجاد محتوی فرد پسند نه موتور جستجو پسند از عبارت خیلی مهم ترین موردی است که هزاران جزئیات را در خود مخفی است .
3) در انتخاب مخاطب می بایست به صورت کاملا" دقیق اقدام نمایید در صورتیکه هدف مخاطب را با کلمات کلیدی که انتخاب می نمایید به اضافه پیشرفت روز افزون در سئو سایت خود شاهد فروش بیشتر در کالاها و خدمات خواهید بود .
4) معین نمودن موقعیت جغرافیایی وب سایت به دلیل معرفی سایت کاربر ان نقش بسزایی درسئو وبسایت دارد پس در معین نمودن موقعیت جغرافیایی سایت می بایست از وسائل های مختلف ی استفاده نمود تا بتوان موقعیت سایت کاربر ان آن را به موترو جستجو گزارش نمود.
5) موردی که بیش از پیش در رازهای پنهان سئو در سال 2016 بیان گردید معرفی وبسایت ها در سطح اینترنت است هر سایت می بایست در تمام محیط مجازی بیان شده باشد در هر پارت از اینترنت به صورت کامل بیان گردیده باشد .
6) دقت در مصرف از کلمات کلیدی امر مهمی تلقی می گردد به گونه ای که مصرف از کلمات نامربوط می تواند به شدت افت رتبه بسیاری را جهت سایت همراه داشته باشد پس در انتخاب کلمات کلیدی می بایست خیلی توجه نمود .

ضروری به ذکر است که از سه ماه قدیم مبحث PageRank گوگل به حالت تعلیق درآمده می توان به جرات بیان نمود که دارا بودن رتبه مطلوب در گوگل الکسا به تنهایی معیار و ملاکseo سایت ناست تنها 10 درصد وبسایت مورد نظر را در زمینه سئو مطلوب می نماید .